آموزش جواهرسازی

آموزش جواهرسازیآموزش جواهرسازی

جواهرسازی یا هنر ساخت جواهر با استفاده از ابزارآلات و تکنیک‌های مختلف صورت می‌گیرد و زمانی که این کار را به صورت عمده برای مقاصد تجاری انجام می‌دهند، نیاز به شیوه‌های مدرن و اقتصادی برای حفظ همزمان کیفیت و همچنین ایجاد قیمت‌های رقابتی است که همین موارد تخصصی و مهم به آن عنوان ساخت طلا و جواهر را می‌دهد. این هنر و این دانش به شما می‌آموزد چگونه و با چه تکنیکی زیباترین زیور طلا و جواهر را خلق کنید و به بازار عرضه کنید.

سرفصل‌های آموزشی:

 مبانی و شناخت ابزارآلات

ذوب و قالب گیری فلزات

جوشکاری و قالب بندی

نقشه خوانی

آشنایی با میناکاری

آشنایی با ریختگری

آشنایی با آبکاری

سوهانکاری و پوست کاری

نصب سنگ و مخراجکاری چنگی

اسیدشویی و پرداخت

و …..

آموزش جواهرسازی

۱-دوره آموزش حضوری:

دوره آموزش جواهرسازی در یک ترم ۲ ماهه،سه روز در هفته در روزهای فرد یا زوج به انتخاب دانشجو و هر جلسه ۳ ساعت خواهد بود.کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعت برگزاری ساعت برگزاری ساعت برگزاری
۷ الی ۱۰ ۱۰ الی ۱۳ ۱۳ الی ۱۶
۱۶ الی ۱۹ ۱۹ الی ۲۲  

آموزش به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست دانشجو خواهدبود .در تمامی مراحل آموزش دانشجو در محیط واقعی کارگاه و با تمامی ابزارآلات و با فلزات نقره، مس،برنج می‌تواند به ساخت تمامی طراح های طلاوجواهر مانند: دستبند،گردنبند، آویز،گوشواره،انگشتر و… اقدام نماید.

در نهایت زیور دلخواه خود را بصورت کاملا حرفه‌ای خلق نماید.دوره آموزشی بلافاصله بعد از ثبت نام دانشجو آغاز خواهد شد و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس نخواهید داشت.

۲-دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آنلاین(غیرحضوری)آموزش جواهرسازی همانند کلاس‌ حضوری در۲۰درس بخش‌بندی شده است.

دانشجو با فراگیری این ۲۰ درس به‌صورت کامل مانند کلاس حضوری،در پایان دوره توانایی ساخت زیورآلات جواهر را به‌صورت حرفه‌ای خواهد داشت. طبق برنامه کلاسی تعدادی از جلسات به‌صورت وبینار و تعدادی دیگر از جلسات به‌صورت ارائه مطلب جزوه فیلم و تصاویر آموزشی خواهد بود. در پایان دوره آموزشی بیش از ۱۰۰ نمونه از آخرین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای نیز دسترس خواهد بود.

آموزش جواهرسازی

پس از ثبت‌نام، سیستم به صورت اتوماتیک نام کاربری و کلمه عبوری به آدرس ایمیل شما ارسال می‌کند که می‌توانید به پروفایل خود وارد شده و دوره آموزشی را شروع کنید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره دانشجویان و کارآموزان در آزمون‌های سازمان فنی و حرفه‌ای شرکت کرده و می‌توانند با دریافت لایسنس بین‌المللی ساخت طلاو جواهرسازی به عنوان یک طلا و جواهرساز در سرتاسر دنیا از مزایای شغلی آن برخوردار گردند.

لازم به یادآوری است این مدارک مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا،کانادا،استرالیا،و کشورهای عضو اتحادیه اروپا می‌باشند.

این مدارک به عنوان سابقه کار و حرفه تخصصی برای مهاجرین به کشورهای دیگر حائز اهمیت است.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

۱- مدیر فنی شرکت‌های طراحی و ساخت طلاوجواهرات

۲-مدیر دپارتمان ساخت

۳-سازنده طلا و جواهرات

۴- کارشناس ساخت طلا و جواهر و …

تمام فعالان صنف طلا و جواهر باید این مدرک را برای دریافت جواز ساخت طلا و جواهرات به اتحادیه طلا و جواهر ارائه نمایند.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۳

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۶

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۴

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۸