آموزش ساخت الماس مصنوعی

آموزش ساخت الماس مصنوعیآموزش ساخت الماس مصنوعی

ساخت الماس همیشه یکی از آرزوهای بشر بوده و هست. با پیشرفت علم و دانش در حوزه ساخت سنگ‌های قیمتی، کشورهای مختلفی برای مصارف گوناگون ازجمله پزشکی، صنعتی و طلا و جواهر شروع به ساخت الماس مصنوعی کرده‌اند. گران‌بها بودن الماس، مانند همه مواد گران‌بهای دیگر،تاجران زیادی را به سمت استخراج آن کشیده است. استخراج الماس هم مانند بسیاری از مواد دیگر، بسیار دشوار است؛ اما راه ساده‌تری هم وجود دارد، الماس مصنوعی که در آزمایشگاه تولید می‌شود.دوره ویژه آموزش ساخت الماس مصنوعی به روش‌هایHPHT و CVD یکی از دوره‌های تخصصی آموزش رشته گوهرشناسی می‌باشد.با توجه به این که مجموعه جواهر ایران تنها مرکز آموزشی آموزش ساخت انواع الماس‌های مصنوعی به روش‌های HPHT و CVD در ایران می‌باشد، اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه آموزشی ساخت انواع الماس‌های مصنوعی به روش‌های HPHT و CVD نموده است.

آموزش ساخت الماس مصنوعی

سرفصل‌های آموزشی:

۱-مبانی و شناخت الماس

۲- ساخت الماس در طبیعت

۳-تشخیص الماس‌های طبیعی

۴- ساخت الماس به روش HPHT

۵- ساخت الماس به روش CVD

۶- تشخیص الماس‌های مصنوعی

و …

۱-دوره آموزش حضوری:

 دوره آموزش ساخت الماس مصنوعی در یک ترم ۳ ماهه،سه روزدر هفته در روزهای فرد یا زوج به انتخاب دانشجو  و هر جلسه ۳ ساعت خواهد بود.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعت برگزاری ساعت برگزاری ساعت برگزاری
۷ الی ۱۰ ۱۰ الی ۱۳ ۱۳ الی ۱۶
۱۶ الی ۱۹ ۱۹ الی ۲۲  

آموزش به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود.

دوره آموزشی بلافاصله بعد از ثبت‌نام دانشجو آغاز خواهد شد و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس نخواهید داشت.این دوره آموزشی در محیط کاملا علمی و با جدیدترین یافته‌های علمی برگزار می‌گردد.

۲-آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزش آنلاین (غیرحضوری) ساخت الماس مصنوعی همانند کلاس حضوری در ۴۰ درس بخش بندی شده است.

دانشجو با فراگیری این ۴۰ درس به‌صورت کامل مانند کلاس حضوری،در پایان دوره توانایی ساخت الماس مصنوعی را خواهد داشت. طبق برنامه کلاسی تعدادی از جلسات به‌صورت وبینار و تعدادی دیگر از جلسات به‌صورت ارائه مطلب جزوه فیلم و تصاویر آموزشی خواهد بود.

آموزش ساخت الماس مصنوعی

پس از ثبت‌نام، سیستم به صورت اتوماتیک نام کاربری و کلمه عبوری به آدرس ایمیل شما ارسال می‌کند که می‌توانید به پروفایل خود وارد شده و دوره آموزشی را شروع کنید.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۳

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۶

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۴

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۸