آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره

آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره

آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره

سازنده زیورآلات با خمیر طلا و نقره به فردی گفته می‌شود که توانایی طراحی و ساخت زیورآلات طلا و نقره را به وسیله خمیر طلا و نقره داشته باشد. متال کلی (خمیر فلزی)، محصولی است متشکل از ریز ذرات فلزی از قبیل نقره، طلا، برنز یا مس که با یک ماده پیوند دهنده طبیعی و آب برای ساختن جواهرات، مهره‌ها و مجسمه‌های کوچک به کار می‌رود. این خمیر فلزی دقیقاً مانند خمیرهای مدل سازی با دست یا با استفاده از قالب شکل می‌گیرد.

سرفصل‌های آموزشی:

 ساخت انواع گوشواره

ساخت انواع دستبند

ساخت انواع زنجیر

ساخت انواع انگشتر

ساخت انواع زیورآلات فانتزی

ساخت انواع آویز

ساخت انواع قفل

روش‌های مختلف نصب نگین روی زیورآلات ساخته شده

میناکاری روی قطعه

و ….آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره

۱-دوره آموزش حضوری:

باتوجه به نیاز همکاران و فعالان و همچنین علاقه‌مندان به آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره آموزشگاه جواهر ایران با پیروی از استانداردهای جهانی اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره نموده است. این دوره آموزشی در یک ترم ۱ ماهه ، سه روز در هفته در روزهای فرد یا زوج به انتخاب دانشجو و هر جلسه ۲ ساعت خواهد بود.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعت برگزاری ساعت برگزاری ساعت برگزاری
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود. دوره آموزشی بلافاصله بعد از ثبت‌نام دانشجو آغاز خواهد شد و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس نخواهید داشت.

۲-دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آنلاین آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره همانند کلاس حضوری در ۱۲ درس بخش‌بندی شده است.

دانشجو با فراگیری این ۱۲ درس به‌صورت کامل مانند کلاس حضوری،در پایان دوره توانایی ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره را به‌صورت حرفه‌ای خواهد داشت. طبق برنامه کلاسی تعدادی از جلسات به‌صورت وبینار و تعدادی دیگر از جلسات به‌صورت ارائه مطلب جزوه فیلم و تصاویر آموزشی خواهد بود. در پایان دوره آموزشی بیش از ۱۰۰ نمونه از آخرین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای نیز دسترس خواهد بود.

آموزش ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره

پس از ثبت‌نام، سیستم به صورت اتوماتیک نام کاربری و کلمه عبوری به آدرس ایمیل شما ارسال می‌کند که می‌توانید به پروفایل خود وارد شده و دوره آموزشی را شروع کنید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره آموزشی دانشجویان در آزمون‌های سازمان فنی وحرفه‌ای شرکت کرده و می‌توانند با دریافت لایسنس بین‌المللی ساخت زیورآلات با خمیر طلا و نقره به عنوان یک سازنده فانتزی در سرتاسر دنیا از مزایای شغلی آن برخوردار گردند.

لازم به یادآوری است این مدارک مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO در بیش از ۱۷۲ کشور دنیا از جمله امریکا،کانادا،استرالیا،و کشورهای عضو اتحادیه اروپا می‌باشند.

این مدارک به عنوان سابقه کار و حرفه تخصصی برای مهاجرین به کشورهای دیگر حائز اهمیت است.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت مدرک از آموزشگاه جواهر ایران:

۱- سازنده حرفه‌ای طلا،جواهر،نقره

۲- تولید کننده زیورآلات فانتزی

و …

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۳

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۶

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۴

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۸