آموزش طراحی طلاو جواهر Matrix Gold

آموزش طراحی طلا و جواهر

آموزش طراحی طلاو جواهر Matrix Gold

طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر، روش جدیدی در طراحی است که در سال‌های اخیر در اکثر کشورهای دنیا و حتی در ایران رواج زیادی پیدا کرده است.

در این نوع از طراحی، با استفاده از نرم‌افزارهای سه‌بعدی، طراحی و مدل‌سازی یا به عبارت دیگر ساخت مجازی طلاو جواهر انجام و سپس با استفاده از دستگاه‌های پرینتر سه‌بعدی، مدل اولیه‌ آن ساخته شده و بعد در پروسه‌ ریخته‌گری، طلاوجواهر تولید خواهد شد.

یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی جواهرات  Matrix Gold نام دارد. این نرم‌افزار ترکیبی از نرم‌افزارهای راینو گلد ، ماتریکس و کانتر اسکیچ است.

آموزش طراحی طلا و جواهر

بازار کار طراحی طلا و جواهر

بازار کار طراحی طلا و جواهر Matrix Gold چه در ایران و چه در خارج از ایران بسیار پررونق است. در اغلب کشورهای اروپایی،آمریکا،کانادا و … برای این تخصص موقعیت کاری مناسبی وجود دارد. همچنین اگر شما دارای حساب بانکی خارجی باشید و به زبان انگلیسی تسلط نسبی داشته باشید، سایتهای خارجی (۳D طلاو جواهر) وجود دارند که شما می‌توانید طرح‌های سه‌بعدی خود را به آن‌ها عرضه کنید.

آموزش طراحی طلا و جواهر

۱-دوره آموزش حضوری:

 دوره آموزش طراحی طلا و جواهر Matrix Gold در یک ترم ۲ ماهه،سه روز در هفته در روزهای فرد یا زوج به انتخاب دانشجو  و هر جلسه ۲ ساعت خواهد بود.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعت برگزاری ساعت برگزاری ساعت برگزاری
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

آموزش طراحی طلا و جواهر به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود.

دوره آموزشی بلافاصله بعد از ثبت‌نام دانشجو آغاز خواهد شد و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس نخواهید داشت.

۲-دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزش آنلاین (غیرحضوری) طراحی طلاوجواهر Matrix Gold همانند کلاس‌ حضوری در ۲۰ درس بخش بندی شده است.

دانشجو با فراگیری این ۲۰ درس به‌صورت کامل مانند کلاس حضوری،در پایان دوره توانایی طراحی طلا و جواهر با Matrix Gold را به‌صورت حرفه‌ای خواهد داشت. طبق برنامه کلاسی تعدادی از جلسات به‌صورت وبینار و تعدادی دیگر از جلسات به‌صورت ارائه مطلب جزوه فیلم و تصاویر آموزشی خواهد بود. در پایان دوره آموزشی بیش از ۱۰۰ نمونه از آخرین نمونه سؤالات سازمان فنی و حرفه‌ای نیز دسترس خواهد بود.

آموزش طراحی طلاو جواهر Matrix Gold

پس از ثبت‌نام، سیستم به صورت اتوماتیک نام کاربری و کلمه عبوری به آدرس ایمیل شما ارسال می‌کند که می‌توانید به پروفایل خود وارد شده و دوره آموزشی را شروع کنید.

مدارک اعطایی از آموزشگاه جواهر ایران:

در پایان دوره دانشجویان و کارآموزان در آزمون‌های سازمان فنی و حرفه‌ای شرکت کرده و می‌توانند با دریافت لایسنس بین‌المللی طراحی طلا و جواهر به عنوان یک طراح طلا و جواهر در سرتاسر دنیا از مزایای شغلی آن برخوردار گردند.

لازم به یادآوری است این مدارک مورد تایید سازمان بین‌المللی کار ILO در بیش از ۱۷۲کشور دنیا ازجمله امریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای عضواتحادیه اروپا می‌باشند.

این مدارک به عنوان سابقه کار و حرفه تخصصی برای مهاجرین به کشورهای دیگر حائز اهمیت است.

مدرک عیارسنجی فنی و حرفه ای

آینده کاری و مزایای دریافت گواهینامه از آموزشگاه جواهر ایران:

۱- مدیر فنی شرکت‌های طراحی جواهرات

۲-مدیر دپارتمان طراحی

۳-طراح طلا و جواهرات

۴- کارشناس طراحی طلاوجواهر

و …

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۳

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۶

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۴

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۸