آموزش طراحی طلا و جواهر Rhino Gold

آموزش طراحی طلا و جواهر Rhino Gold

آموزش طراحی طلا و جواهر Rhino Gold

در دنیای طراحی سه‌بعدی، نرم‌افزارهای متعددی تولید و روانه بازار شده که هرکدام از آن‌ها در یک زمینه خاص برای کاربران جا افتاده و کاربران با حوزه‌های کاری متفاوت، از این نرم‌افزارها در زمینه‌های مشخص استفاده می‌کنند.در دسته دوم، برخی نرم‌افزارها به صورت اختصاصی فقط جهت طراحی‌های اختصاصی و پیش فرض خود مورد استفاده قرار می‌گیرند در زمینه طراحی طلاوجواهر نیز نرم‌افزارهای خاصی طراحی شدند مانند نرم افزار ماتریکس،ZBrush ،JewelCad، Rhino Gold یکی از شناخته شده‌ترین و معتبرترین نرم‌افزار بین کاربران و شرکت‌های مختلف طراحی طلا و جواهر RhinoGold می‌باشد.

۱-دوره آموزش حضوری:

دوره آموزش طراحی طلا و جواهر Rhino Gold در یک ترم ۲ ماهه ، سه روز در هفته در روزهای فرد یا زوج به انتخاب دانشجو و هر جلسه ۲ ساعت خواهد بود.

کلاس حضوری طلاوجواهرسازی

ساعت برگزاری ساعت برگزاری ساعت برگزاری
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

آموزش طراحی طلا و جواهر Rhino Gold بصورت خصوصی یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود.دوره آموزشی بلافاصله بعد از ثبت‌نام دانشجو آغاز خواهد شد و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس نخواهید داشت.آموزش طراحی طلا و جواهر Rhino Gold

۲-دوره آموزش آنلاین (غیر حضوری)

دوره آموزش آنلاین (غیرحضوری) طراحی طلاو جواهر Rhino Gold همانند کلاس حضوری در ۲۰ درس بخش بندی شده است.

دانشجو با فراگیری این ۲۰ درس به‌صورت کامل مانند کلاس حضوری،در پایان دوره توانایی طراحی طلا و جواهر با Rhino Gold را به‌صورت حرفه‌ای خواهد داشت. طبق برنامه کلاسی تعدادی از جلسات به‌صورت وبینار و تعدادی دیگر از جلسات به‌صورت ارائه مطلب جزوه فیلم و تصاویر آموزشی خواهد بود.

آموزش طراحی طلا و جواهر Rhino Gold

پس از ثبت‌نام، سیستم به صورت اتوماتیک نام کاربری و کلمه عبوری به آدرس ایمیل شما ارسال می‌کند که می‌توانید به پروفایل خود وارد شده و دوره آموزشی را شروع کنید.

آموزش طراحی طلا و جواهر Rhino Gold

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۳

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۶

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۴

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۸