آموزش MBA طلا و جواهر

آموزش مدیریت کسب و  کار طلا و جواهر

آموزش MBA طلا و جواهر

دوره آموزش MBA طلا و جواهر از جمله دوره‌های آموزشی مدیریتی سال‌های اخیر است. دوره MBA به طور خاص برای کسانی در نظر گرفته شده است که نیازمند دانش مدیریت هستند.

اگر به کارآفرینی فکر می‌کنید و قصد دارید مغازه یا گالری طلاوجواهر فروشی راه‌اندازی مدیریت کنید بی‌تردید دوره آموزشMBAیکی از ضرورت‌های آموزشی شما محسوب می‌شود.

اگر در ارتباط با بنکداران، کیفی‌ها، کارخانه‌دار، سازندگان و مشتریان راضی نیستید، یا فکر می‌کنید رابطه‌های شغلی شما هنوز می‌تواند بهتر شود، دوره MBA می‌تواند در این زمینه کمک ارزشمندی باشد.

آموزش مدیریت کسب و  کار طلا و جواهر

مجموعه آموزشی جواهر ایران برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره آموزش MBA طلا و جواهر در زمینه مدیریت و اصول تبلیغات در بازار پردرآمد طلا و جواهر کرده است.

۱-دوره آموزش حضوری:

باتوجه به نیاز همکاران و فعالان و همچنین علاقه‌مندان به رشته طلا و جواهر مرکز آموزشگاه جواهر ایران با پیروی از استاندارد جهانی مدیریت بازاریابی و فروش اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه آموزش MBA طلا و جواهر نموده است.دوره آموزشی در یک‌ترم ۱ ماهه، سه روز در هفته در روزهای فرد یا زوج به انتخاب دانشجو و هر جلسه ۲ ساعت خواهد بود.

ساعت برگزاری ساعت برگزاری ساعت برگزاری
۷ الی ۹ ۹ الی ۱۱ ۱۱ الی ۱۳
۱۳ الی ۱۵ ۱۵ الی ۱۷ ۱۷ الی ۱۹
۱۹ الی ۲۱    

دوره آموزش مدیریت فروش طلاوجواهر به صورت خصوصی یا عمومی به درخواست دانشجو خواهد بود.

دوره آموزشی بلافاصله بعد از ثبت‌نام دانشجو آغاز خواهد شد و نیازی به انتظار برای شرکت در کلاس نخواهید داشت.

آموزش مدیریت کسب و  کار طلا و جواهر

۲-آموزش آنلاین(غیر حضوری)

دوره آموزش آنلاین(غیر حضوری) MBA طلا و جواهر همانند کلاس حضوری در ۱۰ درس بخش بندی شده است.

دانشجو با فراگیری این ۱۰ درس به‌صورت کامل مانند کلاس حضوری،در پایان دوره توانایی مدیریت گالری جواهر فروشی را خواهد داشت. طبق برنامه کلاسی تعدادی از جلسات به‌صورت وبینار و تعدادی دیگر از جلسات به‌صورت ارائه مطلب جزوه فیلم و تصاویر آموزشی خواهد بود.

پس از ثبت‌نام، سیستم به صورت اتوماتیک نام کاربری و کلمه عبوری به آدرس ایمیل شما ارسال می‌کند که می‌توانید به پروفایل خود وارد شده و دوره آموزشی را شروع کنید.

کلاس خود را انتخاب کنید . . .

تماس با کارشناسان آموزش جواهر ایران

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۳

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۹۶

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۴

۰۲۱-۸۸۱۹۵۲۴۸