قوانین سایت

استفاده شما از وبسایت مجموعه آموزشی جواهر ایران به معنی توافق  شما دانشجو /مشتری گرامی با شرایط مندرج در این صفحه می باشد. قوانین و ضوابط بیانگر چگونگی استفاده از خدمات و محافظت از هرگونه اطلاعاتی است که شما هنگام سفارش جزوات و یا ثبت نام آنلاین در کلاسهای آموزشی و واریز وجه برای ثبت نام و یا خرید جزوات وارد نموده اید. مجموعه آموزشی جواهر ایران به دلیل بروزرسانی های مختلف در هر زمان ممکن است متن این صفحه را تغییر دهد لذا خواهشمند است جهت اطمینان از رضایت بخش بودن هرگونه تغییرات، این صفحه را به صورت دوره ای بازدید نمایید.

لزوم صحت اطلاعات وارد شده

اطلاعات درخواست شده از کاربران هنگام ثبت نام و یا خرید جزوات درسی  به شرح زیر است:

  • بمنظور احراز هویت : نام و نام خانوادگی
  • جهت برقراری تماس(در صورت نیاز جهت هماهنگی بیشتر) : شماره تلفن ثابت یا همراه و ایمیل
  • بمنظور ارسال سریع و بموقع : آدرس دقیق و کد پستی برای خرید جزوات درسی

کاربران هنگام خرید و یا ثبت نام در وبسایت باید اطلاعات بالا را کامل و صحیح وارد نمایند و بدیهی است مسؤولیت مسائل و مشکلاتی نظیر ارسال به آدرس نادرست و یا ثبت نام ناقص ….که در اثر نقص و اشتباه در اطلاعات وارد شده به وجود آید به عهده ی مشتری خواهد بود.

موارد استفاده از اطلاعات کاربران

اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود

  •  احراز هویت و اطمینان از صحت ثبت سفارش
  • ارسال و تحویل فوری و دقیق سفارش مشتری در کمترین زمان ممکن
  • بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
  • ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه در صورت تمایل مشتری
  • بهبود کیفیت حدمات ارائه شده به مشتریان گرامی

امنیت اطلاعات کاربران

وب سایت مجموعه آموزشی جواهر ایران متعهد می گردد تا در حفظ امنیت اطلاعات فردی کاربران تمام تلاش خود را به کار بندد. به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران، تمام تلاش خود را با متد روز حفظ اطلاعات به کار بندد. اطلاعات شخصی شما هرگز در اختیار فردی خارج از مسئولین مرتبط ارسال سفارش های سایت و یا بخش ثبت نام اینترنتی قرار نخواهد گرفت و همچنین بدون اجازه ی شخصی خود کاربر و یا حکم مراجع قانونی، اطلاعات به ثبت رسیده توزیع و در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

  حقوق وب سایت مجموعه آموزشی جواهر ایران

خدمات و محتویات وب سایت مجموعه آموزشی جواهر ایران برای استفاده ی شخصی و غیر تجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت متعلق به مجموعه آموزشی جواهر ایران می باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده ی غیر تجاری از محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از سرویس ها و اطلاعات وبسایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید می بایست از طریق info(at)igrc.ir اجازه ی کتبی کسب نمایید.

ممکن است وب سایت مجموعه آموزشی جواهر ایران سرویس های خود را بنا به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. (مانند تغییر درگاه پرداخت بانکی سایت به بانک با خدمات بهتر یا استفاده از سیستم های حمل و نقل نوین جهت ارائه هر چه بهتر خدمات )

بازگشت کالا

تحت هیچ شرایطی کالا و یا نرم افزار مرجوعی پذیرفته نمیشود .

انصراف از خرید

خریدار می تواند پس از تکمیل سفارش و قبل از ارسال آن به هر دلیل از خرید خود منصرف شود. در این حالت خریدار می بایست با هماهنگی با تیم پشتیبانی جهت عودت وجه اقدام فرماید .